Sklep z automatyką przemysłową – ABCelektro

  -/1
Ogłoszenie dodał: abcelektro.pl
Opublikowano: 3 maja 2020 (1 rok temu)
Kategoria
Lokalizacja
Obłaczkowo 144a Września

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest bardzo bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej. W ofercie sklepu są jeszcze kable, przewody, osprzęt do okablowania, mierniki i narzędzia pomiarowe, przekładniki i liczniki energii, przekaźniki, styczniki i wyłączniki silikonowe, zasilacze, transformatory, szafy i obudowy przemysłowe, taśmy i kleje przemysłowe.

Zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych i cenionych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl gwarantujemy specjalistyczne doradztwo i pomoc w zakupie właściwego produktu. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia.

Nasza oferta wyróżnia się dużą dostępnością oferowanych produktów, szybką realizacją zamówienia oraz możliwością negocjowania cen.

Sprawdź: https://abcelektro.pl